Geniet van het weekend (7) – Week 24

Zo, weer een week zit erop. Deze post is iets later online dan je gewend bent, want ik vroeg via een poll op m’n Instagram wat de ideale tijd is voor jou om deze weekendposts te lezen. Dus vanaf nu vind je ze steeds om 12:00 uur op vrijdag. Maar hoe is jouw week verlopen? En wat staat er op het programma voor dit weekend, inclusief Vaderdag?

Alle weekendposts teruglezen kan trouwens via deze pagina. Over naar mijn ontdekkingen, tips en “gevonden online schatten” van deze week!

🌞

Ik keek op een bleh-dag de documentaire Keep sweet: pray and obey op Netflix. Over een religieuze sekte die al geruime tijd meegaat. Heel bizar en bij vlagen afschuwelijk. Ik was niet de enige die geschokt was. Vrouwenrechten, iemand?

Een teder liedje over (helen na) een gebroken hart.

Ik maakte een moodboard voor de babykamer. Nog heel even wachten tot het zover is.

Slapen ging niet geweldig deze week. Mr Dutchie tipte Sleep Stories van Sleep Cove om in slaap te vallen.

Zes dingen om te ontspullen in juni.

Zo leuk om Marjolein te volgen in haar reis naar een nieuw Tiny House. Ze is er bijna.

Een goede vriendin werd 40 en we verrasten haar met een etentje, een cadeaubon van haar favo winkel en 40 goede dingen (kopfoto) die we in haar naam doen/ter gelegenheid van haar doen in de komende weken. Een cadeau wat méér doet.

Barbecueseizoen: 16 tips voor een vega-BBQ.

Kind/kleinkind geslaagd? Tijd voor een duurzaam feestje.

Late to the party, maar al mijn ervaringen met Vinted zijn tot noch toe superpositief. Zeker voor babyspullen werkt het vaak beter dan Marktplaats #nonspon

Slaaptips voor zomerse nachten.

Over jezelf “terugvinden” als je het even niet meer weet.

Seasides.blog is een heerlijke voor in de zomer. Zo fijn, plaatjes kijken.

Gisteren (16 juni) was het outdoor office day, maar je kunt ook vandaag nog prima buitenwerken.

Zondag is het Vaderdag. Last-minute duurzame cadeau-ideeën. Mijn vader krijgt een Rotterdampas, hij gaat namelijk bijna met prepensioen.

Donderdag Date Night werd Friday Date Morning: we sliepen samen uit en gingen uit voor een heerlijk ontbijtje in de zon.

Maak er wat moois van en geniet van de zomerse temperaturen!

Anja

Een reactie op “Geniet van het weekend (7) – Week 24

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.