Wat kwam er bij en wat ging er weg – Oktober

Voor deze maand had ik mijzelf voorgenomen dat ik niets zou kopen, tenzij absoluut noodzakelijk. Want dt er in de laatste maanden zoveel bijkwam, dat zat me toch niet lekker. En met de dure decembermaand voor de deur leek me dat ook wel verstandig. Een No-Spend November light, maar dan in oktober 😉 Wat bracht ik ervan terecht?

Wat kwam er in huis?

  • Speentje, extra voor opvang (gekocht, nieuw)
  • 9 boeken (gekregen, tweedehands)
  • 2 flesspenen (gekocht, nieuw)
  • 2 kwijlslabbetjes (gekocht, nieuw)

Wat ging er weg?

  • 2 shirtjes (oud, vies, kledingbak)
  • 1 spijkerbroek (niet meer mijn maat, kledingbak)

Totaal in: 14
Totaal uit: 3

Eindoordeel: Vooral de boeken, die we van de buurman kregen die zijn collectie aan het opruimen is, hakten erin. Deze zullen niet voor eeuwig in ons huis blijven, ik ben van plan ze te lezen en weer door te geven. De andere aankopen waren voor de kleine man. Die groeide als kool, maar omdat ik van de buurvrouw een heleboel kleertjes mocht lenen (zet ik er niet op, want gaan weer terug als hij eruit gegroeid is) hoefde ik daar niets voor aan te schaffen. Ik kocht verder helemaal niets, zelfs geen cadeautjes en vind dus dat de maand best geslaagd is!

In bovenstaande lijst neem ik deze categorieën niet mee: spullen voor de verbouwing (bijv. verf of hout), essentiële zaken zoals medicijnen en gebruiksartikelen zoals boodschappen en basisverzorging (zeep).

Eerdere edities teruglezen:

Wat kwam erbij en wat ging er weg – september 2022
Wat kwam erbij en wat ging er weg – augustus 2022
Wat kwam erbij en wat ging er weg – juli 2022
Wat kwam erbij en wat ging er weg – juni 2022
Wat kwam erbij en wat ging er weg – mei 2022
Wat ging er weg – januari 2019
Wat ging er weg – december 2018
Wat ging er weg – november 2018
Wat ging er weg – oktober 2018
Wat ging er weg – september 2018
Wat ging er weg – augustus 2018

5 reacties op “Wat kwam er bij en wat ging er weg – Oktober”

  1. Wel heel leuk, zo’n stapel boeken krijgen! En ook leuk dat je ze zelf weer door gaat geven.

    1. Zeker weten!

  2. Wij hebben in onze woonplaats meerdere mini bibliotheken (free library), waar je boeken kunt ruilen of weggeven. Wellicht heb jij ze ook ergens in de buurt? Als ze uit zijn, kunnen ze mooi daar naar toe. Of weggeven aan vrienden of familie, natuurlijk.

    1. Ja idd, Cindy, die hebben we hier ook. Ik denk dat ik ze een beetje ga verdelen. Maar eerst lezen.. als ze een beetje goed zijn :))

  3. […] maandoverzicht met wat er in huis kwam en wat ik […]

Geef een reactie

welkom

Hoi, ik ben Anja.
Zit je ook met ongedragen kleding, een overvolle agenda en het gevoel dat het allemaal wel wat rustiger mag? Dan zit je hier goed! Sinds 2017 schrijf ik op dit platform over ontspullen, bewuster kiezen en leven met minder. Zodat er weer ruimte komt voor wat er écht toe doet (en nee, dat is niet die zoveelste melkopschuimer). Als mama van drie experimenteer ik dagelijks met wat genoeg voor mij en ons gezin betekent. Met wisselend succes, maar altijd met een knipoog. Wat fijn dat je er bent!

nieuwste reacties

Ontdek meer van Minimalist Dutchie

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder